Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím vespolek, naletěl jsem podvodníkovy, který byl pod jménem Marie Votrubová, Stejné jako níe popsané příhody jen jiné (pravděpodobně vymyšlené jméno). Nabízela zboží – komunikace okamžitá ovšem jen do obdržení platby předem, poté ustala a vesele bylo zboží nabízeno dále. Kontaktní ůdaje na podvodníka: Marie Votrubová Lipová 159 38101 Český Krumlov tel.: 607463303 a také 605954760 email: [email protected] bankovní spojení: 4258649083/0800 Pravděpodobně toho nabízí aktuálne vícero (Apple Watch, PS4 apod), pokud by se někdo chtěl přidat do trestního oznámení, kontaktujte mne na email ([email protected]).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.