Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní Lindová Rebeka (účet v bance je na Simona Ledererová) nabízí dětskou kuchyňku s vybavením a poštovným, které jsem uhradila za 550Kč celkem. Toto na základě její žádosti, že na dobírku nezasílá, na základě zaslání "jejího" archivu ze zásilkovny, že zboží odesílá..... Na moji poznámku, že je mi divné, že inzerent je Rebeka Lindová a majitel účtu Simona Ledererová mi odpověděla, že používá přezdívku, jako každý. Nejprve se vymlouvala, že balík nemohla podat, jelikož pro podání potřebuje auto a když mi došla trpělivost a žádala jsem vrácení platby, tak mé žádosti dala "smajlíka". Platbu samozřejmě neposlala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivona Homolková 8. 04. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPS-94150-PŘ-2024-010371 - Kladno, 550,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.