Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník, který mne okradl při prodeji zboží na bazos.cz Posílá odkaz, který Vám vybere peníze z ůčtu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 16. 02. 2021

Stejný podvodník, říká si Adam Zouhar, 728803378, kontaktuje se zájmem o koupi, zeptá se jestli je možné prostřednictvím služby Bazos. Zašle screen obrazovky, která vypadá jako podmínky služby Bazos pro bezpečný nákup, v jeho liště vyhledávače však je odkaz na Obchodní podmínky což je odlišná podstrana. Následně obdržíte odkaz, na kterém vám zasílá finance, odkaz je bazos/link/get/?id=132344079, stránka chce vědět údaje o vaší kartě pro zaslání prostředků. Místo peněz vám však účet vyluxuje podvodník.


user picture
Anet 20. 04. 2021

Tohle se mi stalo včera. Naštěstí mě stihl zastavit přítel při platbě. Úplně stejný případ akorát se jménem Adam Vlasov tel. číslo z ciziny +44 7438 879781. Za okamžik to jdu řešit na policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.