Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem sunar 1 a pani se zdala úplně v pohodě, komunikace s ni byla dobrá az tak, ze jsem skocila na to, ze by mi mohla neco prodat. Pani se jmenune Denisa Adamova, schanela jsem sunar na Facebooku ve skupine Prodej, vymena, darovani detskeho obleceni, umělých mlek a jednorazovych plen. Jedna pani z facebooku ji na to take naletela, nabizela ji nutrilon pani odeslala platbu stejne jako ja obe jsme prisli o 1500 kc. S pani jsem v kontaktu, chteli by jsme to nejak vyresit
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 27. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Kubová k bankovnímu účtu: 4702588003/5500


user picture
Mh 3. 05. 2024

https://podvodnabazaru.cz/search/?search=970277%2F5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.