Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
“Paní” - slovensky mluvící, na bazoš.cz vystupující pod jménem Betty, na Whatsappu pod jménem Chrissy m. Kupovala jsem od ní ps4 pro 1TB, požadovala platbu předem a já jsem tak ve své důvěřivosti bohužel udělala. Poté poslala stažený obrázek balíčku a zfalšované potvrzení od PPL. Nebyla schopna nic z toho vysvětlit místo toho reagovala arogantně a manipulativně. Slíbila že pošle peníze zpět, neposlala a následovala další várka výmluv. Situace je nahlášená na PČR, kdybyste měl někdo podobnou zkušenost, ozvěte se.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Nikola Ctiborová 25. 01. 2022

Dobrý den my jsme také neletěli. Nevím jak se svámi spojit


user picture
Helena 25. 01. 2022

Dobrý den, napište mi prosím na messenger (zde je odkaz na můj fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009077242661).


user picture
Věra 10. 02. 2022

Dobrý den, taktéž jsme naletěli, píšu SZ na FB


user picture
Jirka 11. 02. 2022

Dobrý den, od prodejce který se vydával za paní Evu Chomickou jsem chtěl koupit nintendo switch v hodnotě 4900 Kč + 88 Kč. Prodejce poslal hodnocení ze stránky vinted.cz které bylo velice kladné a taky bylo ukradeno někomu úplně jinému. Každopádně prodejce chtěl platbu předem a tím ze působil dost přesvědčivě tak jsem platbu poslal na účet 2291255028/3030. Po zaslání peněz prodejce přestal komunikovat a pak jsem z Facebooku ze stránky podvodníci zjistil ze účet patří zname firmě.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.