Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní Lucie Neummaierová nabízela na skupině Faberlic-nabízíme,poptáváme produkty na prodej. Měla jsem zájem.Ve zprávě mi potvrdila,že zboží má a napsala mi číslo účtu a částku kterou mám poslat. Obratem jsem častku 450,- poslala.Následně jsem zjistila u příspěvku, že se jedná o podvodnici. Zboží neposlala. Napsala jsem jí, že pokud nepošle peníze zpět jdu na policii. Pak už nereagovala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Iveta Šustová 30. 04. 2024

Paní "Lenka Kloudová" mi nabízela náplně do instax mini, poslala jsem ji 780 Kč a tím to bohužel skončilo


user picture
Iveta Šustová 3. 06. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPU-81619-7/PŘ-2024-041010-BM - Libouchec, 780,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.