Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem sedačku na Bazoši, paní se ozvala že má zájem. Po předběžné domluvě vše ok, než poslala odkaz PPL s pochybnou www adresou, která po proklikavani zahrála informace z bankovní karty. Paní jsem napsal, že prodám jediná oproti platbě převodem, a už se neozvala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Toman 19. 12. 2021

přidal/a telefonní číslo: 742958426


user picture
Toman 19. 12. 2021

Dnes stejné číslo stejný scénář, také prodávám sedačku a take se mě pani snažila obrat o peníze přes jakysi podvodný ppl odkaz


user picture
Aleš Svoboda 6. 01. 2022

I přesto, že jsem zadal jen pár informací, ne všechno , co požadovala a myslel jsem že jsem transakci zavčas ukončil, tak i přesto mě byly z účtu odečteny dvě platby s ruskou doménou. Naštěstí jen v řádu stokorun, ale i tak se té sv.ni podvod povedl.


user picture
Zdeněk Vaculík 18. 01. 2022

Stejný scénář z telefonního čísla: 737 679 139

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.