Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tvrdí že pošle peníze přes zabezpečenou platbu. Podvod !!!!! Pošle neplatný odkaz na PPL kde chce zadat číslo karty atd. Komunikace přes WhatsApp, Prý Renata někde od Ostravy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ales 21. 12. 2021

Stejna zkusenost, odkazuje na podovdny web https://secur-pays.site/ppl/cz/info, Domena registrovana na Igor Lebedev, viz https://who.is/whois/secur-pays.site Po konfrontaci smazan odkaz na web v chatu a uz se neozval. Profilovka zena, taktez info o Ostrave. Pozor na ne....


user picture
Zuzana 21. 12. 2021

Dobry den, take mam stejnou zkusenost ze dne 19.12. Pani chtela koupit detske boty na sbazaru, poslala falesny odkaz PPL, na jmeno Renata Plačková stejne tel.cislo 737925719

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.