Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupil jsem boty od společnosti Zalando a bohužel jsem obdržel boty v hodnotě tak 30,- Kč.Bohuzel nemohu dodat číslo bankovního účtu,ani jméno,ani telefonní číslo.Platil jsem na dobírku.Nahorw jsou údaje kolik jsem zaplatil a telefonu číslo je moje
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Roman Kroutil 26. 04. 2024

Nákup od společnosti Zalando.Kouoil jsem od této společnosti boty,které byly nabízeny na fcb.Avsak dnes když jsem obdržel balík a zaplatím dobírku,při otevření jsem našel něco co nestojí snad ani 30,- kc


user picture
Roman Kroutil 26. 04. 2024

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: DR2757594065C - Kvasiny, 1129,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.