Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, včera 28.4.2024 jsem volal na inzerát na bazoš.cz. Jednalo se o prodej nákladního automobilu avia A75. Jednal jsem s pánem co si říkal Milan Jaroš adresa Hybešova 318/37 Svitavy. Pán mi tvrdil, že končí s činností a rozprodává vozový park. Automobil byl za příznivou cenu a proto bylo mnoho zájemců. Celý den (28.4.2024) jsme spolu psali a volali, vše se zdálo v pořádku. S panem Jarošem jsem se domluvil, že hned zítra (29.4.2024) si pro auto přijedu, na to mi pan Jaroš řekl, že je mnoho zájemců a potřeboval by si být jistý, že si pro auto přijedu a požadoval zálohu 20 000 Kč. Po celou dobu naší konverzace mi pan Jaroš přišel velmi seriózní a proto jsem na danou zálohu přistoupil. I po převodu peněz na jeho účet se mnou nadále komunikoval a domlouvali jsme se na schůzce a přepisu automobilu. Avšak dnes ráno (29.4.2024) mi přestal brát telefon a posléze si mě zablokoval. Nyní si říkám, jak jsem naletěl, pozdě. Již řeším s policií ČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 29. 04. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: A. Fraiová k bankovnímu účtu: 9990123210/6363

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.