Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 19.12 udajna Renata Plačková pochazejici nekde od Ostravy chtela ode me koupit detske boty. Inzerat jsem mela i s tel.cislem na bazosi a sbazaru. Napsala mi na wats up zpravu a chtela zbozi poslat pres nefungujici sluzbu ppl. Poslala falesny odkaz, na kery jsem mela kliknout a do hodiny jsem mela dostat penize na ucet. Po kliknuti na odkaz, se ukazalo mnou prodavane zbozi s cenou, ktera mi mela prijit na ucet. Dalsi kliknuti chtelo udaje o karte a propojeni mobilni aplikace. Dejte si pozor, ja naletela. Nikdy by me nenapadlo, ze se mi tohle muze stat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana 21. 12. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1077 - Praha, 3600,-


user picture
Mirka 22. 12. 2021

Dobrý den i já před nedávnem podobným způsobem naletěla a ani mě by nikdy nenapadlo že se mi něco takového může stát.Zřejmě zatmění mysli mám velký ponaučení.Vše se shoduje jen jsem dostala falešný odkaz od České pošty.Šmejdi mi vzali 1600 na účet TRANSFERGO do Velký Británie.Nahlášeno na policii,mají už spoustu poškozených ale je potřeba aby se schodoval aspoň stejný účet aby si to mohli spojit a pachateli vše nastřádat.Opravdu dodnes nechápu jak jsem jim na takovou lumpárnu mohla skočit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.