Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Jmenem Natalie Riderova si nechala na marketplace predem zaplatit za auticka tlapkove patroly. V pondeli podavam trestne oznameni.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Veronika Šmotková Kraiczová 7. 06. 2024

Dobrý den, videla jsem, ze jste taky byla podvedena na FB pri nakupu zbozi od pani s c.u. 5186992310/6363. Chtela bych vas moc moc pozadat, zda byste se s nami zapojila do ohlaseni kradeze na policii a tim bychom dosahli potrebne castky 10 000 Kč, aby se jednalo o trestny cin. Můj případ jsem již ohlásila a pri prekroceni zminene hranice dojde k zahajeni trestneho rizeni proti teto pani. Jiz ted mam seznam cca 30 lidi, kteri byli podvedeni stejnou osobou v castkach od 120-1900 kc v celkove hodnote kolem 20 tisic Kč. A stále mi píší další a další. Kdyz to pujdeme vsichni zodpovedne nahlasit, muzeme docilit toho, ze dana osoba prestane poskozovat slusne lidi. Chapu, ze se to muze jevit zbytecne, ale opravdu bych chtela dosahnout nejakeho postihu pro tuhle osobu a při úspěchu i k případnému vrácení penez pro nás poškozené. Je otresne, ze tato osoba hresi na to, ze ji to projde a to já nechci dopustit. Posílám jednací čísla, která jsou potřeba uvést při oznámení na policii, aby došlo k propojení případů: KRPM-78774-2/PŘ-2024-140819 KRPP-77813-PŘ-2024-030513 KRPS-137012-2/PŘ-2024-010211-ŠA Děkuji za odpověď Šmotková Kraiczova Paní stále podvádí další lidi, zrovna jsem zjistila, že zase prodává pod novým jménem. Můžete mě kontaktovat na emailu nebo FB pod mým jménem.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.