Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na bazos.cz nabízím k prodeji telefon Samsung Galaxy S24 Ultra. Následoval dotaz z uvedené emailové adresy na stav telefonu a datum nákupu. Po odeslání těchto informací jsem održel email s tímto textem: "Zdravím, uveďte рrosím svou аdresu, telefonní сíslo, jménо a рříjmení, сíslo bаnкovního úсtu a já vám рošlu кurýra Ваlíкovny. Vytvоřím оbjednávкu a zарlаtím ji, poté оbjednávкu рotvrdítе a рlatbа se рřiрíše na váš úсеt. Po рřipsání реněz vás bude kоntaktovat Вalíкovny sроlečnost a роtvrdí vám čas, kdy k vám může кurýr рřijet, роštovné již bude uhrazеno, nеmusíte nic рlаtit. " Podepsáno jako MUDr. Alžběta Kyněrová Revmatologie Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Partyzánů 2174 688 01 Uherský Brod
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.