Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Albi knížky za 450,- jednalo se o 5 knížek 2 velké Pohádky z celého světa a Zvířata z divočiny a 3 malé Pidipohadky, Básničky z moře, Zpívánky 1. Udává na Marketplace pod jménem Nika Daňková
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 15. 05. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Veronika Daňková k bankovnímu účtu: 2700891341/2010


user picture
Kateřina 30. 05. 2024

přidal/a email: [email protected]


user picture
Kateřina 30. 05. 2024

Paní byla ze začátku velice milá a ochotná. Domluvily jsme se na odeslání přes Balikovnu a pak přestala reagovat jak na Messengeru, tak emailu. Peníze nakonec vrátila ve dvou splátkách. Zabralo až vyhrožování policií a ostuda u přátel na FB.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.