Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Sbazaru měl inzerát https://www.sbazar.cz/mirekondracek66/detail/205843188-kouzelne-audio-pohadky?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-owner&utm_content=advert-link Za kouzelné audio pohádky chtěl platbu předem s tím, že to pak pošle zásilkovnou. Pak přestal téměř komunikovat, jen jednou týdně vždy napsal, že zítra to napraví. Nestalo se a po měsíci stále nic. Hlavně mu nic neposílejte dopředu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 14. 05. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zdeněk Hrbek k bankovnímu účtu: 2337477014/3030


user picture
Tomáš Hák 15. 05. 2024

Pan Hrbek už všechny svoje inzeráty z Sbazaru smazal. A nebo mu zablokovali účet admini Seznamu, protože jsem ho tam nahlásil taky. https://www.sbazar.cz/mirekondracek66/detail


user picture
Tomáš Hák 16. 05. 2024

V hlavičkách mailu jsem často viděl IP adresy: 37.48.2.44 a 78.80.113.97 Dle různých nástrojů na webu to ukazuje : Jméno hostitele: 37-48-2-44.nat.epc.tmcz.cz → 37.48.2.44 Rozsah IP: 37.48.0.0 - 37.48.63.255 ISP: T-Mobile Czech DSL Organizace: T-Mobile Czech DSL CGNAT pool for mobile customers Takže podvodník připojen přes mobilní zařízení. První adresu mi to nejčastěji lokalizovalo v Sušici a druhou v Olomouci, ale asi to není moc směrodatné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.