Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pozor na Neno Sherzy, před pár dny ještě Petr Novák. Bezproblémová komunikace, dokonce poslal foto občanky, bohužel jsem naletěla 😞 po zaplacení zálohy už balíček neposlal a nekomunikuje. Číslo účtu je 1036572312/6100. Budu podávat trestní oznámení, pokud s ním má někdo taky špatnou zkusěnost, napište mi prosím.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 3. 01. 2022

Taky jsem se nechal napálit. Poslal jsem mu 8000. Zatím jsem neřešil, Vy už jste byla na policii? Již jednou mě takhle okradli. Tenkrát mě policie dohledala, protože podvedených bylo spoustu a na podvodném učtu byla moje transakce a tak jsem se připojil ke hromadné žalobě a peníze jsem po nějaké době dostal zpět.


user picture
admin 3. 01. 2022

Tohodle podvodnika sem nasel na fb tak sem ho sem dal, castka je vysoka, tak bezte nahlasit rovnou sam, jestli toho ma vic tak to policie spoji.


user picture
Admin 3. 01. 2022

https://www.facebook.com/groups/564992511005548/permalink/1064600564378071/

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.