Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej lega na facebooku pomoci stazenych fotek z jinych inzeratu s legem. Vystupuje pod nickem na facebooku Petr dudáček Kučera, ale platbu si nechala poslat na ucet c. 225597143/0600 Vedeny na Martinu Dunkovou. Aby vystupovala duveryhodne, tak kontaktuje skutecne prodavajici stavebnic a pozaduje po nich fotky s napsanými konkretnimi vzkazy na papirku spolu se stavebnici, aby to pusobylo duveryhodne, ze lego skutecne fyzicky ma. Takove fotky vam pak preposle a vy mate urcitou duveru k cele transakci. Fotky zajistuje Matketa Dunkova. Dejte si pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas ZAPLETAL 21. 01. 2022

Ta chudera to skusa znova s rovnakym cislom uctu na FB marketplace ma na sebe insolvenciu, neplati ani komunalny odpad, na justice.cz zaznamy od roku 2018 adresa Ostrava, Skautská 431/10

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.