Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
POZOR PODVODNICE!!!!!Nechava si posílat peníze na ucet a zboží neposle. A když manzel ji oznámil ze pro zboží dojede sam, posle falešnou adresu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Františka 29. 12. 2021

přidal/a číslo účtu: 2901237143/0800, email: [email protected]


user picture
Františka 29. 12. 2021

PODVODNÍK V mém případě pán, který prý jezdí s kamionem, proto nemá tolik času na dopisování. Nabízel mobilní telefon Motorola Moto E7plus navíc ještě k tomu NOKIA 500 nebo 112. Peníze zaplacené 15.12. od té doby špatná, skoro žádná komunikace. Tvrdí že jsem peníze poslala na špatný účet, ale i přesto že balík odeslal, do dnešního dne nepřišel. Je prý z Hodonínska. Zaplaceno 1600 korun.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.