Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
47253
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Pán si chtěl odemne koupit mobilní telefon na bazoši. Kontaktoval mě přes WhatsApp. Poslal mi potvrzení o odeslání platby na můj účet. V den kdy peníze měli již dorazit si zamnou ráno prijel do práce nějaký jeho kolega vyzvednout mobilní telefon. Peníze ale nedorazily. Nalitla jsem. Už týden určuje dny kdy dorazí kolega s penězi a nikdo zatím nikdy nedorazil. Po vyhrožování ze jdu na policii vždy řekne ze již zítra peníze přinese. Chci jit podat trestní oznámení. Není tady prosím někdo kdo se s tímto podvodníkem/podvodníky také setkal? Napište mi prosím na e-mail : [email protected] Děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristýna 27. 12. 2021

přidal/a telefonní číslo: 703966158

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.