Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na pana je podáno už více nez 80 trestních oznámení a dále nabízí grafiky na bazosi.Vzdy nabízí pod cenou a vždy jen posílá poštou.Nic neposilat.Uz okradl lidi více než o 400 tis.Kc
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Adam 28. 12. 2021

Dobrý den nemáte o pánovi nějaké bližší informace zřejmňe jsem také naletěl.


user picture
Adam 28. 12. 2021

přidal/a číslo účtu: 300627024/0300, email: [email protected]


user picture
HONZA 28. 12. 2021

Dobrý den,jsou to 3 lidé co nabízejí grafiky pod cenou na bazosi.Sam jsem již podával trestní oznámení a příští rok má být soud.Bud běžte na policii sám nebo ani nemusíte.Oni pak projíždějí ten účet a hledají všechny podvedené sami


user picture
Pan X. 9. 01. 2022

Cože, to je drsné, jak je tohle vůbec možné? To je nějaké divné než proběhne vůbec soud, tak padouchové si běhají po světě dál a obohacují se. Jděte si to vydělat, příště nebudete mít tu možnost, protože Vám žádnou nedám.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.