Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej zboží na Sbazar. Kontaktovala mě slecna přes whatsapp a chtěla zbozi poslat přes Ppl. Tvrdila mi ze musim mít alespoň 3 tis na úctě. Vyhledala jsem si podvody a Ppl tam bylo také. Žádná taková služba neexistuje . Když, jsem ji napsala ze se jedna o podvod hned se odhlásila 😃
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vít 10. 02. 2022

Dneska mě Paní kontaktovala a chtěla zaslat lístky na dobírku přes zásilkovnu. Poslala mi kód por kterým mám balík předat na zásilkovně společně se fiktivní stránkou "zásilkovny" kam jsem měl zadat číslo karty, expirační datum a CVV. Po kontrole kódu zásilkovny jsem zjístil že kód neexistuje. Po konfrontaci Paní, že uvedený kód nefunguje a že mi má poslat peníze na účet si mě okamžitě zablokovala.


user picture
Marcel 18. 02. 2022

Když jsem potvrdil alesnou platbu přes zasilkovnu ,co se může stát...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.