Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podezření z podvodu. Zaplaceno 6700 za PS4 z inzerátu na bazos.cz a zboží je dále nabízeno, komunikace téměř nulová.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vit 30. 12. 2021

Ja za 4500. Oznameni podano. Majitel uctu nalezen pujcil ho pry kamaradovi. Ozvete se mi na meil [email protected] poslu vam dalsi podklady pro policii. https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=921


user picture
Hana Holišová 9. 01. 2022

Prosím jaké jméno bylo na jeho falešném profilu? Text inzerátu? Máte uloženou konverzaci? Cena PS4?


user picture
Zbyněk P. 9. 01. 2022

Jako jméno byla uvedena pouze přezdívka: Linteo, uvedená lokalita byla Český Krumlov. Cena za nabízený PS4 Pro 6500,- Konverzaci mám uloženou. Text inzerátu: Prodám PS4 Pro s komplet balením a 3 hry. Důvod prodeje že není čas hrát konzoli. PS4 byl používán minimálně. Při rychlém jednání nechám i za levněji. Bohužel nemám neomezený paušál tak pouze psát WhatsApp.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.