Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jedná se o nákup přes Bazoš předmětu Poprsní tažný postroj na pony. Postroj jsem převzala, ale nebyl kompletní, chyběl jeden z páru řemenů. prodávající jsem obratem 25.5. informovala, že při prvotním očišťování a přípravě výstroje k vyzkoušení jsem si všimla chybějícího dílu ačkoliv mi předem nebylo sděleno, že by tento měl chybět. Prodávající byla nejdříve ochotna doma řemen dohledat, ale nebyl nalezen. Uhradit částku na nákup nového odmítla. Tudíž se jako jediné řešení ukázalo celý postroj zaslat prodávající zpět. Prodávající toto potvrdila s podmínkou, že mám zaslat až 10.6., protože nebude k dispozici. Ihned 10.6. jsem jí kontaktovala, jestli platí dohoda zaslání zpět anebo navrhuje jiné řešení. Nato mi prodávající v několika zprávách sdělila, že vadný postroj vrátit zpět odmítá stejně jako náhradu vady (chybějící řemen), jako hlavní důvod uvedla to, že jsem s výstrojí neoprávněně manipulovala, tj,očistila, dále to že mi již před samotnou koupí dala slevu kvůli jiné chybějící součásti (tj.podocasník) a také že není chyba na její straně, protože postroj sama nikdy nepoužila, ačkoliv mi na přímou otázku, zda je postroj kompletní odpověděla kladně. Tedy předpokládám, že mi prodávající zaslala postroj vadný nekompletní, tudíž nepoužitelný se záměrem mne podvést.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 11. 06. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kateřina Marková k bankovnímu účtu: 43-2890730257/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.