Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ve veřejné skupině "Mattoni 1/2Maraton Olomouc RunCzech" jsem poptával registraci na běžecký závod 2Run. S nabídkou se mi přes Messenger ozvala paní Lucie Filová, jejíž profil na FB mi po prozkoumání bohužel nepřišel až tak podezřelý. Po vzájemné komunikaci jsem nakonec na účet 266992449/0600 zaslal dvakrát částku 700 Kč (za oba členy štafety), celkem tedy 1 400 Kč. Když jsem druhý den prověřoval, zda platby došly a zda je možné provést přeregistraci, tak profil zmizel na Messengeru i na FB. Následně jsem na internetu bohužel až zpětně dohledal, že se jedná o mnohačetné podvody, kdy podvodník/podvodnice vystupuje pod různými jmény (Filová, Dvořáková, Siváková, Koubová, Antošová.) V průběhu dne se profil opět zaktivnil a poté, co jsem požadoval vrácení peněz, případně předání trestního oznámení Policii ČR, mi z profilu paní Lucie Filové přišlo několik neurčitých odpovědí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.