Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
42316952
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ráda bych upozornila na tuto paní na Marketplace, zaplatili jsme jí za lego, ale evidentně se jedná o podvod. Zde jsem našla, že pod stejným č. účtu a referencí zřejmě podvodně prodávala i pod jiným jménem. Již mám kontakt na další podvedené, tak pokud by se ještě někdo našel, třeba bx se to již dalo řešit s policií. Číslo účtu 5170013317/5500, do zprávy pro příjemce chtěla zadat 42316952.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana Rubínová 17. 03. 2023

Dobrý den, prosím o jaké lego se jednalo?


user picture
admin 18. 03. 2023

Je to jedno, podvodníků s legem je mnoho, důležité je číslo účtu jestli sedí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.