Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Tak ať jsem nechtěla a stále čekala bohužel i moje práce dopadla vniveč ve vyrobkach mi stojí 2 mesice peníze nehledě na tom ze dělám po nocích takže i čas :/ paní jsem vyhověla vyrobila I to co nedělám a když přišlo na platbu začaly výmluvy :/ ok dokazu pochopit může se stát cokoliv aleee ... jako že paní je po císaři v nemocnici dobra pockam pak nepřišly peníze ok me přišly taky déle a další a další sliby a nic 😡 kdyz uz sem vazne nastvana upozornila že pokud peníze nepřijdou vyvesim paní jako neduverihodnou k nějakému obchodu pry ok začala mazat zprávy a vlastně ještě napsala jakoze je den po vánocích že nemá peníze 🙏 týden předtím psala ze nema ani na dárky...nedělám rozdíly jak člověk vypadá po roce první spatna zkušenost a doufám že poslední...u mě to bylo pár stovek ale jako na RD každá koruna dobrá tak ať to u někoho není více
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 3. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 2283473017/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.