Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na S bazaru jsem nabídla prodej snowboardu. Zájemce se mi ozval přes watsup, že má zájem a že si domluvíme dopravu přes Českou poštu, poslal mi odkaz na skutečné stránky České pošty. Vše jsem zkontrolovala a souhlasila se způsobem platby. Musela jsem poté zadat E PIN, strhla se mi 1,- Kč, přišlo mi potvrzení o stržení správního poplatku, toto jsem musela 2krat potvrdit a následně se mi ihned strhla částka 2730,- Kč. Potom mi již dotyčný neodpovídal na výzvu vrácení peněz, bloknul si mě a vymazal profilovou fotku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Podvedená 3. 01. 2022

Dobrý den také jsem byla nedávno podvedená téměř totožném podvodném jednání přes fiktivní stránky České pošty.Bohužel i mě sebrali peníze odešly na nějaké TRANSFERGO do Velké Británie.Vše je nahlášeno na PČR.Víte kam se dostali Vaše peníze?Kdyby to byl stejný účet policie by si to mohla spojit.I když velké naděje si moc nedělám že podaří podvodníka odhalit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.