Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
POZOR PODVODNÍK!!! Chtěl bych informovat o podvodu, že pán si objednal pevný disk s tím, že zaplatil. Já mu ho naformatoval, zabalil a zaplatil zasilkovnu. Když jsem pak šel na zasilkovnu a balík odeslal tak si mě pán zablokoval na facebooku. Proto jsem rychle šel na zasilkovnu a balíček šel stornovat naštěstí. Pozor na tohoto člověka jenž si objednává věci, ale nepošle peníze a 4 dny tvrdí, že je poslal. Záznam z konverzace je ve screenech. Podvodník: Jméno a přijmení: Samuel Kotyk Jablonec nad Nisou FB: PROFIL: https://www.facebook.com/pepa.nejedlo.62826/about
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.