Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Sdílejte podvod:
INFORMACE K PODVODU
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
Popis podvodu:
Dobrý den, kontaktovalo mně číslo 604 795 334 přes whatsupp, že má zájem o nákup kočárku. Před potvrzením nákupu měla dotazy na kočárek, stav a proč prodávám. Po potvrzení nákupu přišla zpráva, že bydlí na druhé straně ČR,proto by objednala gls, speciální službu na dopravu (sec-order.site/gls-group/cz/info). Psala: po zaplacení objednávky online a doručení, jak je popsáno v obchodních podmínkách, vám zašlu odkaz na potvrzení objednávky, kliknete na odkaz a zadáte svou kartu, abyste obdrželi peníze. Částka bude okamžitě převedena na vaši kartu. Poté vás bude kontaktovat kurýr a domluví s vámi vhodný čas a místo setkání. Jde o podvod, potvrzeno i z GLS!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Anonym 5. 01. 2022

Zajímavé je, že registrace domény vede někam do Ruska. Pokusili se co nejvíc obšlehnout pravé stránky, ale bohužel už nezbyl čas dodělat linky na origo stránky u České pošty. U PPL stránek je to komplet hotovo, takže jediná stránka, která je podstrčená je ta z odkazu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.