Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Branko Bosko - ozval se v reakci na inzerát na bazos.cz se zájmem o koupi. Konkrétně s tímto návrhnem: 1. Dobry vecer. Mám záujem o vašu ponuku. Chcel by som si kúpiť. Stále predávate...? 2. Jsem z Kašperských Hor. Nebude vám vadit, když si doručení kurýrem zařídím sám? Doručení bude provedeno kurýrní službou do 1 až 2 dnů na náklady společnosti. Vše si zabalíte sami.Je to velmi pohodlné. Doufám ve váš souhlas. 3. Funguje to velmi jednoduše. Zaplatím za vaše zboží prostřednictvím kurýrní služby (pošlou žádost bance ke schválení), když vše schválí, dají mně i vám odkaz na transakci, vy pomocí odkazu potvrdíte transakci a dostanete platbu. Po úspěšné transakci vás bude kontaktovat dispečer doručovací služby a domluví s vámi vhodný termín doručení. Veškeré náklady hradím já. Poskytují obaly. Nyní vám zašlu podmínky týkající se zásady doručování. Přečtěte si je. https://sec-order.site/dpd/cz/info Čekám na vaše rozhodnutí. Děkujeme. Uvedená stránka se tváří jako DPD, ale doména nepatří DPD. Aktuálně ověřuji u DPD, ale předpokládám, že se prokáže, že web je jen vytvořený, aby vzbudil falešný dojem a že se jedná o podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.