Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Marketplace. PS Slim 500gb. Nikola Zventrova (nejspíše falešné) Zrovna není doma, tak jedině odeslání poštou. Ihned si Vás zablokuje, pokud náhodou couvnete.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan Zahradka 16. 01. 2022

FB Marketplace, PS4 Slim, Nikola Zventrova


user picture
Jan Zahradka 16. 01. 2022

Je ochotna odeslat pres Zasilkovnu po zaplaceni zalohy. Vyzadal jsem si nejake telefonni cislo a dostal jsem 732 199 355 - nejprve ze je to pritel pak manzel.


user picture
Jan Zahradka 16. 01. 2022

Volal jsem mu, potvrdil, ze se jedna o prodej te konzole a ze ji bude odesilat. Zaplatil jsem zalohu, on jeste napsal, ze uz jede do mesta a pak uz nic. Na volani nereaguje - jednou to vzal, asi omylem, a hned polozil. Psal jsem SMS, ale bez odpovedi.


user picture
Anna 21. 02. 2022

Vinted, účet petrov5166, Petra Pokorná, tel. č. 723724977. Hodinky Apple watch, zaslána platba, od té doby bez odpovědi. Podávám TO.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.