Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
varuji před obchodem s tímto tel. číslem! naštěstí nic neproběhlo, jen pár vět na WhatsApp, jak zde píší všichni: obratem po zveřejnění inzerátu na sbazaru jsem dostala odpověď od uvedeného tel čísla s profilovou fotkou holčičky v brýlích (prodávala jsem dětské zboží), zda je ještě volné a že cena vyhovuje a zda mohu zboží odeslat Kurýrem české pošty? Když jsem odmítla, rychle jsme si vyměnili jen pár dotazů proč nechci a bylo hotovo, pak už jsem neopovídala. Děkuji za další tel. čísla zde uvedená, dám si pozor. Opravdu by se zde měla podívat PČR...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Adel 11. 01. 2022

přidal/a telefonní číslo: 737828079


user picture
Adel 11. 01. 2022

pod tel. číslem je 737 828 079 stejný scénář - ozve se vám pod jménem Adam a opět láká na doručení kurýrem na koupi zboží z Sbazaru

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.