Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zlata Sluničková, nebo Sluničkova Zuzi na bazaru nabízí pletené batuzky, čelenky, čepice. Objednala jsem batůzky, ale foto nabízeného zboží se ani náhodou nepodobá tomu co přišlo za hrůzu. Paní nereaguje a blokace. Fotky kradene z jiných stránek.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Aneta Broučková 16. 07. 2023

Dobrý den, bohužel mám s paní, která si říká Zuzan Ka stejnou zkušenost. S vaším odkazem se mi podařilo ji spojit podle čísla účtu. V jaké fázi se prosím trestní řízení, jestli nějaké je nachází? Případně bych se přidala. Děkuji


user picture
Lenka Glogarová 16. 07. 2023

Dobrý den, TO podáno, bohužel se tím nezabyvaji..z důvodu toho, že tato osoba poslala zboží a že se nám to nelíbí..to už je naše věc.. pokud by neposlala nic..bylo by to k řešení..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.