Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Bazos.cz jsem prodávala dětskou košili. Tento podvodník mě kontaktoval přes WhatsApp a měl zájem o koupi. Podezřelá byla už komunikace, taková krkolomná a nepřirozená. Zboží chtěl poslat pře Zásilkovnu do Dačic. Neviděla jsem v tom problém. Požádala jsem ho o jeho údaje, načeš mi obratem napsal, že zboží i přepravu zaplatil. Poté mi poslal odkaz na falešné stránky Zásilkovny, kde ze mě chtěl vyloudit údaje o mé kreditní kartě. Naštěstí jsem hned prokoukla nic neposlala. Volala jsem operátorovi Zásilkovny a ten mi řekl, že se tohle děje běžně a že o tom ví. Bohužel s tím moc nemůžou nic dělat!!!Stejné prý zneužití i u PPL a jiných dopravních společností. Tak buďte všichni prosím opatrní a pozor na Šmejdy!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.