Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, chtěl bych varovat před podvodníkem, který prodával mince na sbazaru. Věřím, že bude i v dalších skupinách nebo někde. Mně se nepodařilo dohledat nikde na internetu ani číslo účtu ani mobil. E-mail obratem zrušil. Mobil nezvedá. Ještě ho zkouším nějak nahánět. Ale počítám, že pokud se nic nezmění, tak do konce týdne podávám trestní oznámení. Pokud jste i vy byli od pana Kubeše (který se představil i jako Lukeš), prosím přidejte se k TO, škoda je nad 5.000Kč a to už je trestný čin. Těmto šmejdům to nesmí procházet. Děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš 2. 02. 2022

Stejný účet, jiná jména (Ing. Karel Sivák, p.Siva) a jiné tel. číslo, na které se nelze dovolat(+420 737 394 686, +420608213332). Přes server zjištěna IP adresa:37.188.249.175 Port: 22891 Lokalita: 790 70 Jeseník


user picture
Petr 13. 02. 2022

Dobrý den, Koupil jsem od něj zlatou minci 14.1. a zboží nemám. A teď vidím, že určitě neuvidím. Moje škoda ale není přes 5000 korun.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.