Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní "Lucie Lucinka Břendová" se ozvala 2.10. 2021 po zveřejnění mého poptávkového inzerátu na lego na FB Marketplace, že jej má na prodej, že pracovala v kladenském Legu. Domluvili jsme se na ceně 10.500,- Kč. Nechtěla odeslat zboží na dobírku, ale nabídla prodej přes Aukro na kterém se 3 týdny na to objevili komentáře dalších poškozených viz. https://aukro.cz/uzivatel/Client:45547834 . Následně jsem zaplatil 2000 Kč jako zálohu a zbytek na dobírku. Žádný balík nikdy nepřišel, fotky lega byly stažené z internetu, probíhaly neustálé výmluvy a že už to odeslala, pak že to pošle zítra a podobně. Dokonce měla dovézt lego vlakem, už byla prý i na cestě, pak ho vezla autem, bohužel nikdy nedojela :-) . Poslala i fotky bankovního účtu, že odeslala peníze zpět, ale bylo na nich jasně vidět, že je možné ještě platbu stornovat. Následně poslala i fotografii údajného potvrzení o zadání platby z Raiffeisenbank, ale opět nikdy nic na účet nedorazilo. Bankovní účet a mobil je pravděpodobně jejího bratra.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.