Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Z fb.... profil Petr Sikula. Ode mě chtěl platbu na číslo účtu 291236936/0300. Teď toho vypluje víc, kdo počítal s cukrovím, začne se po něm shánět…😞
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hana Hamerníková 17. 01. 2022

Dotyčný s falešným jménem Petr Sikula, zveřejnil inzerát na vánoční cukroví. Vybral zálohu ve výši 350 Kč/kg z celkové částky 500 Kč, nicméně týden před avizovaným dodáním se omluvil, že z důvodu onemocní covidem 19 nebude schopen zboží dodat a odešle zpět zálohu. Od toho okamžiku dotyčný nečetl reakci na jeho zprávu a nadále nekomunikoval. Aktuálně jsem ve spojení se 14ti dalšími podvedenými a záležitost již byla předána k řešení PČR.


user picture
Jana Hromasová 23. 01. 2022

Dobry den, take jsem byla takto panem Sikulou podvedena. Mam i cislo mobilu, ktere je ale nedostupne. Naprosto stejny postup, jak popsala pani Hana. Budu rada, kdyz bych mohla vedet vic o reseni s PČR. Dekuji.


user picture
Petr 1. 02. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-35424-1/PŘ-2022-001216 - Praha, 700,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.