Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
podvodník se ozve přes WhatsApp a má zájem o vaše zboží s doručením bazos.cz. Zeptal jsem se jak to funguje a poslal mi vystřižek z bazoše na to " Jak koupit produkt" . Poté napsal, že vydal kurýra, nyní si platbu musíte vyzvednout na webu. Poté vám zavolá kurýr. Zde je uveden odkaz na stránku, kterou k tomuto sdělení přidal - https://bazos-cz.orders-pay.org/cash78503115. Požádal jsem ať mi pošle odkaz na stránku, kde najdu podmínky "jak koupit produkt" na což mi uvedl tuto stránku - http://orders-safe.site/bazos/cz/info. Zadal jsem si tuto na internet a našel, že se jedná o podvod a tuto stránku mu poslal. již jsem neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Janos 18. 01. 2022

Tak dnes to ten darebák zkoušel opět

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.