Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Inzerát 146576516
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš-Nintendo Switch, se vším příslušenstvím včetně balení.Veškerá komunikace v normálu.Po odeslání platby na uvedený účet,konec.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Zadražil 19. 01. 2022

Stejná zkušenost. Nabídka hry na ps4 - po odeslání platby 769,- Kč konec komunikace.


user picture
Jarda 27. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 293564212/0300, email: [email protected]


user picture
Lukáš 2. 02. 2022

Také mám bohužel podobnou zkušenost. Jednalo se o reakci na mojí poptávku fotoaparátu Bessaflex TM na Bazoši, komunikace byla v pořádku, pán působil velice důvěryhodně. Nechal jsem si poslat i 1 Kč na svůj účet, abych ověřil jeho jméno (účet je psaný na jméno Marek Drašar) a odstrašil tím případného podvodníka. Pán se tím odstrašit nenechal, korunu mi poslal a já mu ji opětoval platbou 5070,- Kč, poté přestal komunikovat. Budu podávat trestní oznámení. Prosím všechny, kteří byli podvedeni stejně jako já, aby také podali trestní oznámení. Lze podat ústně na kterékoliv policejní stanici nebo i písemně.


user picture
Lukáš 2. 02. 2022

přidal/a číslo účtu: 293564212/0300, telefonní číslo: 720179372, email: [email protected]


user picture
Tomáš 3. 05. 2022

Zdravím, povedlo se něco vyřešit? Mám podobnou zkušenost. Jen se jednalo o více peněz.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.