Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Z fb....Ahoj všem. I já chci upozornit. Naštěstí jsem nenaletěl, protože jsem mu poslal korunu a banka mi okamžitě ukázala majitele účtu, který se absolutně neshoduje se jménem na profilu. Prodávající má pět inzerátů, každý inzerát má své fotky a všechny z rozdílného prostředí. Podle adresy na FB bydlí cca 20 km ode mě a osobní předání není možné, protože nemá čas, ale když pošlete prachy, tak hned ráno poběží na zasilkovnu. Jedná se o herní konzoli, která je hodně pod cenou. Po poslání jeho pravého jména, které mi vyskočilo od banky, přestal okamžitě komunikovat. Číslo účtu 2226391015/3030
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 3. 02. 2022

Mam podobnou zkušenost. Dnes 3.2.2022 vystavil inzerat s konzoli v Mostě. Platba pouze predem, na osobni setkani nema cas. Chce okamzitou platbu. Pozor na jednani s nim, za mne nedoporucuji. Nic jsem mu neposlal.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.