Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den. Ještě není prodáno?�https://obleceni.bazos.cz/inzerat/147276267/plavky-kratasy-quicksilver.php . Zdravím vás. Plavky jsou k mání. . Dobře! Řekněte mi, je stav stejný jako na fotografii?🐮 . Ano. Jsou ve velmi dobrém stavu. Já je ani nepoužil, koupil jsem taky na bazaru, ale velikost neodpovídá, jak píšu v inzerátu, proto je posílám dál. . Žiji v Hradec Králové. Obávám se, že jste ode mě daleko. Mohu pak zajistit doručení na vlastní náklady prostřednictvím BAZOS? Kurýr k vám může přijet, kdykoli se vám to hodí, nemusíte se starat o balení ani o jiné problémy. Dobře? 😊🙂O tom, jak to funguje, si můžete přečíst zde. http://orders-safe.site/bazos/cz/info . :D Tak takhle určitě ne ;)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vier 21. 02. 2022

To same tč. Dnes odpověď na inzerat na Bazoš. Stránky se mi nezdali a nikam nevedli. Odmítla jsem a ukončila komunikaci.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.