Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízela jsem svatební šaty na www.beremese.cz, na inzerát odpověděl zájemce se jménem Martin Michal v angličtině, že ho mám kontaktovat na e-mail. Domluvili jsme se, že šaty nejprve zaplatí a já je pošlu na adr. Marcus Jacob, Vlnařská 705/11, 46006. Poslala jsem c. účtu, jméno, banku a své tel. č. Pak komunikoval přes Whatsupp z čísla +1(520)216-6589. Přišlo mi na mail jakési potvrzení z banky RBC Royal Bank a platba čekala snad jen na podací číslo zásilky nebo co. Z toho jsem couvla, k žádné ztrátě nedošlo, na policii jsem to nenahlásila, z webu vím, že už tu k podobným případům docházelo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zdenka Kankova 23. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 162907991/0600, telefonní číslo: +420733585156, email: [email protected]


user picture
Zdeňka 23. 01. 2022

Poslala jsem 569 kc za Nabijecku na iphone,poslala potvrzeni o platbe,od te doby prestal komunikovat


user picture
Andrej 23. 01. 2022

Taktiež ma kontaktoval tento email, ale najprv mi písal z [email protected]. Adresu uvádzal takú istú (Vlnařská 705/11 Liberec 6,46006). už len čakám kedy odo mňa bude očakávať odoslanie zásielky zdarma.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.