Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ttento člověk nejspíš polské příslušnosti mě oslovil na moji poptávku objektivu. Poslal fotky, komunikoval, x krát volal. Poslal jsem mu zálohu 2 tisíce, poté ještě den komunikoval že odesílá přes ppl a pak už nic. Volal z čísla 722896621, psal přes whats up z čísla 702844975 Kdyby někdo měl info, dejte vědět
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
michal theuer 9. 03. 2021

Me se stalo totez tyden zpet,podavam trestni oznameni...totozny clovek


user picture
MICHAL THEUER 9. 03. 2021

NAHLASEN NA PČR,POKUD JE VAS VIC,DEJTE TO VEDET,DEKUJI


user picture
Katka 30. 06. 2021

Měli jsme s panem stejnou zkusenost.Obral synovce o 4500kc za mobil.Poprosim o bližší informace.Dekuji


user picture
Michal 30. 06. 2021

Zdravím. Já i pan co se tady přihlásil jsme podali trestní oznámení. Stačí tedy zajít na policii a podat trestní oznámení kde zadáte jeho telefon a číslo účtu. Policie už si to pospojuje. Kdyžtak email [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.