Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, hledáme další podvedené prodejcem Karel Krišpek. Mimo jiné prodává na Marketplace a v jednotlivých skupinách Lego, zakoupené jako nevhodný vánoční dárek, za které inkasoval od několika lidí včetně mě peníze předem na účet včetně poštovného a od té doby prakticky nekomunikuje. Jen mě odepsal po x dnech bombardování,  že čeká na dodání dodavatelem, což nekoresponduje s tim vánočním dárkem,  další zprávy opět bez reakce. Číslo účtu 123-5653380277/0100 a 123-5774590297/0100 Přidávám screeny. Nadále bez reakce, chystáme se podat hromadné trestní oznámení, jsem v kontaktu již s dalšími poškozenými. Okrádá takto maminky s dětmi.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 21. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 123-5774590297/0100


user picture
Štěpán Chrást 25. 01. 2022

Od dotyčného jsem se snažil koupit nabíječku a taktéž chtěl zaslat předem na účet. Po výhružce s PČR mi najednou odepsal vylekaný s hloupou výmluvou, ale dále byl neaktivní v odepisování. Mohu též doložit zprávy.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.