Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnice jménem Rozálie Vojkůvková nabízela herní konzoli za dobrou cenu. Domluvily jsme se na platbě bankovním převodem, načež ona měla druhý den zboží odeslat. Jako důkaz mi poslala OP, selfie s OP a řidičský průkaz. Po odchodu platby se ale již neozvala. Poté jsme našli přesné znění zprávy, kterou mi napsala na internetu, z čehož vyplynulo, že žádná taková žena se mnou v kontaktu nebyla a řídí to nějaký muž z jiné země. Má spoustu účtů, čísel i fotek OP. Případ budu řešit s policií.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jarka 23. 01. 2022

Dobrý deň, stalo sa mi presne to isté, podvodník len použil iný mail. Mohli by ste ma kontaktovať ako to vyzerá s políciou? Prípadne by sme to mohli riešiť nejako spolu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.