Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod s komponenty marketplace facebook Dobrý den, koupil jsem komponenty na facebooku Marketplace a zaplatil jsem je. Prodávající obdržel částku 900,- Kč na účet a v ten den mi začal na facebooku tykat, že to pošle až bude mít čas. Tak jsem to respektoval a řekl, že to pošle přes poštu dnes. Dnes opět neposlal a opět mi slibuje, že to pošle. Chci se zeptat jak to mám řešit když to stále prodlužuje. Vrácení peněz je nereálné a telefón mi dát nechce. V příloze zasílám člověka, který mi nechce poslat balíček. Platbu jsme mu odeslal na účet: 2991339193/0800 jakmile jsem se ohradil s tím, že to předám na PČR tak olkamžitá blokace. Na ruce má tetování a měl by bejt z Liberce (ovšem nedokážu ověřit) Nevrátil mi peníze a bez milosti mě zablokoval po té, že jsem mu slušně oznámil, že pokud mi balíkeček nepošle tak se obrátím na PČR. Jedná se 100% o podvodné jednání. Pán prodává stejné inzeráty opakovaně a zbožím nedisponuje další podvod. Prosím tedy o dořešení. Chci podat trestní oznámení na uživatel Franta (nezobrazuje se mi jeho profil, protože si mě zablokoval) Za mé finance 900,- Kč použil dle zjištěných předpokladů na nákup dřeva. Balík mi neposlal a já tak skončil v blokaci.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan Velich 23. 01. 2022

přidal/a telefonní číslo: 704489289

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.