Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Xbox 360 s příslušenstvím, na bazos.cz cena 1800Kč s dopravou jsem zaplatil předem 1900Kč a pak už jen čekal na zázrak který se nekonal. Komunikace pouze do zaplacení, potvrzení platby, info že za 2 dny pošle a potom nic, inzerát smazán telefon nedostupný. PČR se prý odpíchne od čísla účtu kam peníze šli. Pokud nepřesáhne oznámení v součtu 10000Kč tak nemají právo ani zjistit majitele a jeho údaje. Proto je maximálně důležité neseděl doma na zadku a nadávat, ale jít to nahlásit. Mě po oznámení na FB a Bazosi psalo a volalo asi 5 stejně napálených lidí. Nutno nahlásit a donutit je přijmout zodpovědnost za své činy. Verbeš, sajrajt, prasečina
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.