Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej oblečení na internetu. Neposle zboží a nevrací peníze
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:


Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martina 1. 02. 2022

také špatná zkušenost, zboží zaplaceno 17.11. a od té doby jen sliby, že pošle zboží. Peníze prý pošle zpět, až se jí bude chtít, to mi napsala na začátku ledna, vyhodila mě ze skupiny a na messengeru mé zprávy nečte. Dluh 679 Kč.


user picture
Simona 31. 03. 2022

Také mi paní dluží peníze bez pár korun 5000 půjdu na policii nahlásit pak sem vložím číslo jednací


user picture
Zuzana 20. 04. 2022

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 1378 - Orlová, 359,-


user picture
Zuzana 20. 04. 2022

Poslala jsem peníze 30.3.2022. I když To není částka v tisících korunách tak peníze To jsou. Od Té doby,i když je aktivní tak odepsala akorát jeden den. A tam si pořád stála za svým,že má pořád čas na odeslání tři týdny. Napsala jsem jí,že tři týdny jsou 20.4.2022 což je dnes a že zboží očekávám do Tohoto dne jinak To budu řešit.Napsala o.k. a zboží i přesto nikde.Aktivní je každý den a nereaguje.Dnes jsem jí napsala,že doufám,že dnes bude balíček na poštĕ.Reakce opět žádná a aktivní je.Tak To budu řešit.A co jsem četla komentáře tak nejsem jediná,kdo má s ní problém.


user picture
Katarína Mifek 20. 04. 2022

15.3 jsem objednávala zboží za 879,- a zboží ani vrácení peněz neproběhlo ,paní nereaguje na SMS


user picture
Katarína Mifek 20. 04. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1378 - Zlín, 879,-


user picture
Magda Macíková 25. 04. 2022

Bohužel i já dnes poslala 910kč. Varování přišlo pozdě. Ihned jsem paní kontaktovala, bohužel moje zpráva je i nadále neprečtena, i když je paní na mess online. Takže mě zřejmě cesta na PČR nemine.


user picture
Irena Danielikova 22. 05. 2022

I já jsem paní naletěla, je to měsíc co mě připravila o naštěstí jen 500kc!Ale co jsem se dočetla jinde tak si takhle přišla už ke krásným částkám,!!! A je potřeba aby ji potrestali! U mě se vymluvila, že balíček poslala a že jsem si jej nevyzvedla na poště a přišel zpět! Nic mě ale nepřišlo... Pak si mě zablokovat lharka, podvodnice!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.