Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Oslovení přes WhatsApp (se jménem Anna Kubíčková) lámanou češtinou, zjevně generované nějakým automatem (není zmíněno konkrétní zboží, ale obecně např.: "Dobrý den. Ještě není prodáno? Řekněte mi, je stav stejný jako na fotografii?"). Snaha vyvolat dojem, že zboží bylo ohrazeno přes "bazoš cz" pomocí falešné stránky: https://bazos.payw.pw/147502233-angelcare-ac401.php "Nemohu si ho vyzvednout osobně, protože jsem zdravotně postižený."
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 19. 02. 2022

Tez jsem byla kontaktovana pres whatsup, podvodnice ma k citovemu umocneni v profilu foto na vozicku.. Prisel dotaz: Dobrý den, stále prodáváte? a vlozen byl k tomu odkaz inzeratu z sbazar.cz na detske boty Odvetila jsem odpovedi, ktera je mimo a dostala presnou odpoved na otazku mimo..z toho soudim, ze to asi robot nebude, ale podvod na tuty..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.