Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodej na marketplace. Zaplatil jsem předem za ovladač na PS4. Od té doby nereaguje. Na FB Veronika Kučerová, podle čísla účtu Aneta Kefurtová.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš 28. 01. 2022

přidal/a číslo účtu: 303170736/0300


user picture
Lukáš 28. 01. 2022

Bohužel přídávám stejnou zkušenost na Facebooku inzerát přes marketplace kupoval jsem hru na PS4 peníze poslány předem na účet hra samozřejmě nepřišla. Paní se ale u mého inzerátu jmenovala Eva Dlouhá prý z obce Bratčice ale u inzerátu bylo uvedeno Předměřice nad Labem číslo účtu 303170736/0300 souhlasí tady s dalším pánem. Tak si dejte lidi POZOR NA TENTO ÚČET!!!


user picture
Petr 28. 01. 2022

Podal jsem trestní oznámení přes e-podatelnu a čekám. Osoba na marketplace mi reagovala i na odpověď na další její inzerát. Podejte prosím také oznámení. Přítelkyni také zareagovala a také uvedla adresu Bratčice.


user picture
Vlasta Vostrá 13. 03. 2024

Také jsem byla podvedená částka 500,- akorát má jiné číslo účtu 259325138/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.